Haber

Kayseri İl Koordinasyon Kurulu toplandı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Valiliği Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Gökmen Çiçek’in yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Şenol Esmer, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının bölge ve il müdürleri katıldı.

Vali Çiçek toplantının açılışında yaptığı konuşmada, “Toplantının ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. 2023 yılının ilk altı ayında yapılan yatırımları ve devam eden projeleri değerlendirmek, kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonu gerektirecek konuları görüşmek üzere 2023 yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısını gerçekleştiriyoruz. Katıldığınız için teşekkürler.” söz konusu

Vali Gökmen Çiçek de toplantıda kurum ve kuruluşların 2023’ün ilk altı ayındaki çalışmaları, 2024 yılı yatırım önerileri ve uyum gerektirecek konuların değerlendirileceğini de belirtti.

Vali Çiçek’in yaptığı genel değerlendirmenin ardından bölge ve il müdürleri ile yatırımcı kuruluşların temsilcileri Kayseri’de yürütülen ve programlanan yatırımlar ve projeler hakkında bilgi verdi.

karayazi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu