Haber
Bartın’da eşini tüfekle vuran şahıs jandarmaya teslim oldu
![](https://kursunlu-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/bartinda-esini-tufekle-vuran-sahis-jandarmaya-teslim-oldu-Hy9ntr8X.webp)
BARTIN’da TK, eşinin aralarında çıkan tartışma sonrası gittiği kayınvalidesinin evine tüfekle 3 el ateş etti. TK jandarmaya teslim olurken, olay güvenlik kameralarına yansıdı.
Olay, dün gece Kemerköprü Mahallesi’nde meydana geldi. Eşi TK ile tartışan FK, 1 yaşındaki kızı SK’yi de alarak annesi Ş.Ö.’nün evine gitti. Telefonla aradığı eşi cevap vermeyince TK, kayınvalidesinin evinin önüne giderek 3 el ateş etti. TK daha sonra jandarmaya teslim oldu. TK’nın ifadesiyle, “Eşimin telefonlarına ulaşamadım, bir anlık sinirle yaptım” dediği öğrenildi.
Polis ekipleri, 3 katlı binada yaptığı incelemede, mermilerin duvarlara ve camlara zarar verdiğini tespit etti. Güvenlik kameralarına yansıyan olayla ilgili soruşturma sürüyor.