Yaşam

Acun Ilıcalı’nın nikah ve nikahına kimlerin davetli olduğu belli olmaya başladı

Mustafa Barış Durak Medya’da yer alan habere göre ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın eylül ayında yapacağı düğün ve nikah törenine katılacakların listesi netleşmeye başladı.

Çok az kişinin davetli olacağı nikah ve nikah törenine Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl’ın da davetli olduğu iddia edildi. Survivor Panorama’nın sunucusu Şeyma Subaşı’nın kardeşi Kübra Açıl ile görüşmediği belirtildi.

KARDEŞİNİ DAVET ETMEDİ

Mısırlı sevgilisi Muhammed Alsaloussi ile ikinci kez dünyaevine giren Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla’nın yakın arkadaşları Kübra Açıl’ı düğüne davet etmedi.

Subaşı, “Kız kardeşim dahil ruhlarının özel olduğunu düşünmediğim kişiler düğünde olmayacak.” Eski eşi Şeyma Subaşı’nın da düğüne davetli olmadığı öğrenildi.

2018 yılında 10 yıllık birlikteliği olduğu Şeyma Subaşı ile kendisinden 30 yaş küçük olan Ayça Çağla Altunkaya ile 2018 yılında tek seansta boşanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, ünlü yapımcının birliktelik geçireceğini bildirdi. düğünden sonra uzun bir balayı.

Acun Ilıcalı daha önce Seda Başbuğ, Zeynep Yılmaz ve Şeyma Subaşı ile evlendi. Ilıcalı’nın bu evliliklerden Banu, Yasemin, Leyla ve Melisa adında dört çocuğu var.

haber-aslanapa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu